Article
0 comment

SuperBabski Dzień

SuperBabski Dzień

Witajcie! Zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które organizujemy! Nasza ekipa zadba o to, abyście poczuły się piękne, kobiece i pewne siebie, jak nigdy dotąd.

Na wstępie proponujemy 2-godzinne, indywidualne sesje coachingowe, podczas których rozpocznie się proces wzmacniania Waszej pewności siebie. Dwa tygodnie później spotkamy się w studiu fotograficznym, aby uwiecznić Waszą przemianę. Rozpoczniemy od kolejnego spotkania z coachem, abyście tuż przed sesją odnalazły w sobie pewność siebie, którą chcemy pokazać na zdjęciach. Nasi profesjonaliści zadbają o Wasz makijaż i fryzurę, stylistka wybierze po dwie idealne dla Was stylizacje. Na koniec spróbujecie swoich sił przed aparatem. W świetle lamp będziecie miały okazję zaprezentować swoje kobiece piękno i poczuć się wyjątkowo. Efektem każdej sesji indywidualnej będzie zestaw sześciu profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć, które przekażemy Wam na płycie CD oraz w postaci wydruków formatu 13×18 cm.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę podczas sesji, niezapomniane przeżycia oraz piękne zdjęcia! Może się zdarzyć, że doświadczycie przy tej okazji wyraźnej i trwałej przemiany, na co skrycie liczymy.

Miejsce: Warszawa

Termin: 8 października 2016 (sesje coachingowe) oraz 22 października 2016 (sesja zdjęciowa)

Rezerwacja i szczegóły: superbabkiteam@gmail.com

Ilość miejsc: 4 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Cena: 995 zł za osobę

Article
0 comment

Międzynarodowy Dzień Bloga

Witajcie! Przesyłamy trochę spóźnione, ale szczere życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Bloga 🙂 Przy okazji prezentujemy już ostatnie zdjęcie z sesji fit. Nasze piękne modelki tym razem w wersji bardziej klasycznej 😉

Sesja Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS

Zdjęcie: Weronika Łucjan-Grabowska, produkcja sesji: Anna Ładny, makijaż: Marta Grzegrzułka, Agnieszka Skowrońska, modelki: Joanna, Adrianna, Natalia, Ewa, Natalie, Miriam i Monika (modelki Nobody’s Perfect)

Article
0 comment

Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS, cz. 4

Witajcie! Czy już nam się udało Was przekonać, że sexy i fit można być w każdym rozmiarze :)? Jeśli nie, przedstawiamy kolejny dowód!


 

Zdjęcia: Weronika Łucjan-Grabowska, produkcja sesji: Anna Ładny, makijaż: Marta Grzegrzułka, Agnieszka Skowrońska, modelki: Joanna, Adrianna, Natalia K., Ewa, Natalie A., Miriam, Monika (modelki Nobody’s Perfect)

Article
0 comment

Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS, cz. 3

Witajcie! Oto kolejna porcja kobiecego piękna! Nasze modelki nie dość, że piękne, to jeszcze wysportowane 🙂

Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS
 
Zdjęcie: Weronika Łucjan-Grabowska, produkcja sesji: Anna Ładny, makijaż: Marta Grzegrzułka, Agnieszka Skowrońska, modelki: Monika, Ewa, Natalie, Natalia, Joanna, Miriam, Adrianna (modelki Nobody’s Perfect)

Jeszcze w tym tygodniu zaprezentujemy więcej zdjęć z tej sesji. Zapraszamy!

Article
1 comment

Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS – Cz. 2

Witajcie! Nadszedł piątek, tak jak obiecałyśmy prezentujemy kolejną porcję zdjęć z najnowszej sesji. Udowadniamy, że sexy i fit można być w każdym rozmiarze 🙂 Sami zobaczcie!


 

Zdjęcia: Weronika Łucjan-Grabowska, produkcja sesji: Anna Ładny, makijaż: Marta Grzegrzułka, Agnieszka Skowrońska, modelki: Joanna, Adrianna, Natalia K., Ewa, Natalie A., Miriam, Monika (modelki Nobody’s Perfect)

Article
2 komentarze

Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS

Witamy po przerwie na naszym blogu!

Tym razem witamy Was w ciut innej odsłonie. Chcemy zakomunikować Wam zmiany, jakie nastąpiły podczas naszej nieobecności w sieci. Nie jesteśmy już agencją, a Elitarną Grupą Polskich Modelek Plus Size – Nobody’s Perfect. Nasz blog jest magazynem doświadczeń z pięciu ostatnich lat pracy na naszym rodzimym rynku. Przez ten okres tworzyliśmy portfolia naszych modelek na jak najwyższym poziomie. Wspólna pasja ukształtowała nasz team jako zespół specjalistów w dziedzinie produkcji zdjęć z udziałem kobiet w każdym rozmiarze.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was po raz kolejny małą niespodziankę i zajawkę tego, co będzie można u nas oglądać w najbliższym czasie na blogu i fanpage’u. Prezentujemy pierwsze zdjęcie z naszej najnowszej sesji, a już jutro zapowiedź filmiku z tego wydarzenia.

Sexy Fit niekoniecznie w rozmiarze XS

Zdjęcie: Weronika Łucjan-Grabowska, produkcja sesji: Anna Ładny, makijaż: Marta Grzegrzułka, Agnieszka Skowrońska, modelki: Joanna, Adrianna, Natalia K., Ewa, Natalia A., Miriam, Monika (modelki Nobody’s Perfect)

Zapraszamy również do zapoznania się z nową odsłoną naszej strony!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Article
0 comment

Modelka miesiąca – Paula Perez

Paula Perez, mieszkanka Poznania, lat 27, z wykształcenia fizjoterapeuta. Młoda mama i bizneswoman. Od 2 lat modelka plus size w agencji Nobody’s Perfect.

Z zamiłowania i pasji do mody prowadzę bloga www.plussizebypaulaperez.blogspot.com. Od pół roku jestem właścicielką sklepu odzieżowego Outlet By Perez. W życiu nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uwielbiam zdrową rywalizację w pracy. Jestem pracowita i dążę do wyznaczonych sobie celów. Uwielbiam przygody i dalekie podróże. Przywiązuję dużą wagę do wyglądu zewnętrznego, norm zachowania oraz konwenansów towarzyskich.

[Read more]