Modelki

Elitarna grupa polskich modelek plus size Nobody’s Perfect (http://nobodysperfect.pl/)

Istniejemy od sierpnia 2011 roku. Od samego początku przyświeca nam kilka przewodnich haseł, które konsekwentnie realizujemy w naszej działalności. Naszym przewodnim hasłem jest: Większy wymiar kobiecości. Promując modelki o kobiecych kształtach otwieramy się na potrzeby kobiet w większym rozmiarze.

Od samego początku staramy się spełniać profesjonalne standardy współpracy, wzorując się na istniejących agencjach z modelkami kanonowymi w rozmiarze 32-34. Stawiamy na kreatywny wizerunek agencji obserwując potrzeby współczesnej kobiety. Trendy w modzie to tylko jeden z wielu elementów, które promujemy na naszych modelkach, zgodnie z tendencjami proponowanymi w Europie, czyli: dbałość o zdrowie, styl fit, ecco są bliskie naszemu sercu. Inspirujemy się standardami z zagranicy w temacie modelek Oversize, + Size (Curves) i XL. Na dzień dzisiejszy trzymając się tych zasad udało nam się pokazać nasze modelki przy wielu przedsięwzięciach artystycznych oraz w publikacjach do pism kobiecych.

Agencja Nobody’s Perfect to pierwsza tego typu na polskim rynku agencja, otwarta nie tylko na modelki plus size, ale także xxl, +45 oraz modelki FIT. Swoim działaniem otwieramy i przecieramy szlaki, które do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla kanonowego modelingu. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się pionierskich w tej dziedzinie działań, aby trafić do jak największej liczby odbiorców. Realizujemy się na następujących polach: modeling plus size, xxl, +45, FIT, koordynacja projektu skierowanego do kobiet „Będę doskonała dla siebie”, produkcja sesji zdjęciowych dla celów komercyjnych.

Praca naszych modelek to także udział w wideoklipach, w reklamie tv, udział w wywiadach do telewizji śniadaniowej. Mamy na swoim koncie również udział w pokazach mody sklepów sieciowych, czy nasza modelka Ewa była wisienką na torcie na wybiegu znanych projektantów mody takich jak: Wielkie pranie z LG, pokaz Pre Collection 2012 Gosi Baczyńskiej, pokaz dla marki modowej MUSES Urbańska & Komornicka, wiosna lato 2013r, pokaz mody dla Fundacji Dress for Succes, której patronuje pani prezydent Kwaśniewska, pokaz mody Moda na plus, pionierski pokaz DH Renoma z udziałem Pań Grycan we Wrocławiu, pokaz sklepów sieciowych.
Udział naszych modelek w Warsaw Fashion Street 2011.

Praca naszych modelek to przede wszystkim sesje do katalogów znanych marek bieliźnianych czy ślubnych. Nasze piękne Panie można spotkać na okładkach pisma Superlinia oraz w artykułach pism kobiecych, takich jak Kobieta i Życie, Świat Kobiety, Tina, Oliwia, Magazyn Joy, InStyle, Viva Moda.

Nobody's Perfect

 

Agnieszka Czerwińska – właścicielka
Anna Ładny – dyrektor artystyczny

 

 

 

Przykładowe publikacje naszych modelek:

Przykładowe zdjęcia testowe naszych modelek:

Zapisz

Zapisz