O nas

Anna Ładny

Anna Ładny

Sercem związana z Agencją Nobody’s Perfect, główna stylistka i dyrektor artystyczna agencji, producentka sesji fotograficznych z udziałem modelek plus size, zawodowo wizażystka, fryzjerka i stylistka. W wolnych chwilach doradza kobietom w każdym rozmiarze w kwestiach wizerunku osobistego.

Od lat zajmuję się tematem i stylizacją kobiet w różnym rozmiarze, w różnym wieku, od zawsze było to dla mnie bardzo wdzięcznym wyzwaniem i kreatywna pracą.

 

Weronika Łucjan-Grabowska

Weronika Łucjan-Grabowska

Z wykształcenia fotograf i psycholog, w swojej fotograficznej pasji skupia się przede wszystkim na człowieku i ukazaniu jego prawdziwej natury, najczęściej jednak jej pozytywnej strony, z zamiłowaniem oddaje się fotografii studyjnej, pozowanej, starając się w kontrolowanych warunkach wywoływać i zapisywać naturalne pozy oraz szczere spojrzenia. Nie mniej niż prawda o człowieku pasjonują ją piękne, estetyczne obrazy, stąd fascynacja fotografią mody, dającą niemal nieograniczone możliwości kreacji. W pracy z modelem stara się tworzyć przyjazną atmosferę, pamiętając o indywidualnych potrzebach i uwzględniając osobiste oczekiwania i sugestie osób fotografowanych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu sesji zdjęciowych (sesje do magazynów: Manager +, Madame, Dlaczego; sesje reklamowe; sesje korporacyjne; setki sesji prywatnych). Zapraszamy do obejrzenia portfolio: www.weronikalucjan.pl.

Pasja skłoniła mnie do tego, aby zostać fotografem i realizować swoje marzenia, dlatego do każdej sesji podchodzę z pełnym zaangażowaniem, za każdym razem dbając o wysoką jakość i zadowolenie klienta oraz osoby, którą fotografuję. Nie mniej ważne jest dla mnie moje osobiste poczucie spełnienia z powodu każdej wykonanej sesji.

 

W skład naszej ekipy wchodzą również specjaliści z zakresu stylizacji, wizażu oraz fryzjerstwa (patrz zakładka Partnerzy).

Zapisz