Article
0 comment

Projekt metamorfoza Kamili

Pragnę podzielić się z Wami pewnymi informacjami od kuchni, jak przebiegała metamorfoza Kamili. Oto krótki opis działań, od kuchni po fotorelację z sesji.

ANALIZA: Kamila ma 20 lat, wygląda poważniej, na ok. 25. Nasze zadanie – odświeżyć wizerunek Kamili, ale nie kreować jej na seks maszynę jak Grycanki, tylko, wizerunek kobiety młodej 20-letniej, wkraczającej w życie, zachować swobodę i młodzieńczy look.

PORTRET PSYCHOLOGICZNY: Kamila sprawia wrażenie dziewczyny trochę zagubionej, o braku pewności siebie, zgaszonej, problemy z samoakceptacją i samooceną. Naszym zadaniem jest spowodować ubraniem poczucie swobody, komfortu, bezpieczeństwa, pozostania sobą, podkreślenie atrakcyjności, za pomocą kolorów dodać energii, za pomocą dodatków trochę kociego pazura.

TEMPERAMENT: To naturalna dziewczyna, w głębi promienna i z kocim pazurkiem 😉 Naszym tropem jest znak zodiaku Lew, zainteresowania, żywienie, zdrowa kuchnia, dietetyka, nasza propozycja to moda ecco, naturalnie, nowocześnie, świeżo, minimalistycznie, dynamicznie, optymistycznie, modny styl życia.

TYP BUDOWY CIAŁA: Typ budowy cegła, papryka. Nasze zadanie: nadać sylwetce lekkości, wyrzeźbić za pomocą ubrań kobiecą smukła sylwetkę.

TYP KOLORYSTYCZNY: Typ zimny, lata, pierwsza reakcja na pierwszy kontakt ze słońcem – skóra opala się na czerwono, oczy, tęczówka lekko przymglona, pieprzyki o pigmencie ciemny brąz, przechodzące w szarość. Nasze zadanie: Dobraliśmy kolory bazowe z palety lata oraz dodatki i topy czyli t-shirty, marynarki, żakiety czyli ubrania w gamie bardziej nasyconej. Później i tak na zakupach te kolory wytrasowały się jednak obraliśmy ster czego ma być więcej, jakie nasycenie kolorów ma dominować. Tak więc postawiliśmy na kolorystykę zimnego lata, czyli kolory lekko zgaszone w tonacji, fiolety, szarości, czerń, granat, jeans, paski, opalizujące dodatki. Moja propozycja: nowoczesny look oversize w stronę ecco, na różne okazje, uniwersalny i ekonomiczny zestaw stylizacji na podstawie bazy, zabawa i zmiana dodatków, które decydują o wyjściu i okolicznościach.

Kamila

1. dzielimy sylwetkę na pół i top ubieramy ciemniej, a dół jaśniej, w ten sposób odciążamy wizualnie sylwetkę z ciężkiej góry.
2. rozpraszamy masę lekką formą całości, czyli proponuję nowoczesny oversize z zaznaczeniem kształtu sylwetki za pomocą pasków w talii lub odzieży wierzchniej, która kończy się na etapie talii i akcentuje.
3. dodatkowe triki to dekolt w literę V możliwe (umiarkowany, pamiętamy o wieku), rękaw kończący się w łokciu, nadaje lekkości, długość spódnic w kolanko, dłuższe mogą wbić sylwetkę w dół i obciążyć. Spodnie typu rurki i wysoki obcas najlepiej w jednym kolorze.

Nasze pierwsze próby stylizacji i zakupy na mieście:

Kamila

Wizyta w salonie Bagatela
Fotorelacja z działań metamorfozy w salonie Bagatela
Fot: Dorota Dabińska- Frydrych, DDFStudio – Zatrzymujemy Piękne Chwile https://www.facebook.com/studioDDF?pnref=lhc
Styliści: Salon Fryzjerski Bagatela, wspaniali styliści w kwestii pielęgnacji i stylizacji włosów. Sylwia Szabłowska i Tyberiusz Marciniszyn https://www.facebook.com/pages/wwwbagatela10pl/129253007114011

Malujemy się
Marta Grzegrzułka podkreśla naturalną urodę Kamili https://www.facebook.com/MartaGrzegrzulka.MakeUp?pnref=lhc

Sesja
Podziękowania dla wspaniałych przyjaciół i specjalistów od metamorfozy Kamili. Ekipa na planie w składzie:
Dorota Dabińska- Frydrych, serdeczna i kreatywna fotograf: DDFStudio – Zatrzymujemy Piękne Chwile
Marta Grzegrzułka Make Up Artist, wspaniała wizażystka o wielkim zaangażowaniu i sercu
https://www.facebook.com/MartaGrzegrzulka.MakeUp?pnref=lhc
Salon Fryzjerski Bagatela, wspaniali styliści w kwestii pielęgnacji i stylizacji włosów. Sylwia Szabłowska i Tyberiusz Marciniszyn
 https://www.facebook.com/pages/wwwbagatela10pl/129253007114011

Sklepy i styliści
Monika Mirowska, stylistka i jej oryginalny i niepowtarzany sklep z markowymi ciuszkami na każdą kieszeń
Brooklyn Exchange New & Recycled Fashion
https://www.facebook.com/fashionbyferre?fref=ts
JAKO TAKO // Jaka Matka Taka Córka, dwie cudowne kobietki projektujące i szyjące dla kobiet tez w większym rozmiarze
Anna Ładny, stylistka i producent metamorfoz kobiecych

Spotkanie pewnego pięknego majowego popołudnia w poszukiwaniu luzu, naturalności i uśmiechu. Codzienny look Kamili:
Fotki i stylizacja z wizażem Anna Ładny.


Nasza metamorfoza ma za sobą tylko pewien etap, nasza zabawa modowa trwa, do której zapraszamy każdą z was.


 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.