Article
0 comment

SuperBabski Dzień

SuperBabski Dzień

Witajcie! Zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które organizujemy! Nasza ekipa zadba o to, abyście poczuły się piękne, kobiece i pewne siebie, jak nigdy dotąd.

Na wstępie proponujemy 2-godzinne, indywidualne sesje coachingowe, podczas których rozpocznie się proces wzmacniania Waszej pewności siebie. Dwa tygodnie później spotkamy się w studiu fotograficznym, aby uwiecznić Waszą przemianę. Rozpoczniemy od kolejnego spotkania z coachem, abyście tuż przed sesją odnalazły w sobie pewność siebie, którą chcemy pokazać na zdjęciach. Nasi profesjonaliści zadbają o Wasz makijaż i fryzurę, stylistka wybierze po dwie idealne dla Was stylizacje. Na koniec spróbujecie swoich sił przed aparatem. W świetle lamp będziecie miały okazję zaprezentować swoje kobiece piękno i poczuć się wyjątkowo. Efektem każdej sesji indywidualnej będzie zestaw sześciu profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć, które przekażemy Wam na płycie CD oraz w postaci wydruków formatu 13×18 cm.

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę podczas sesji, niezapomniane przeżycia oraz piękne zdjęcia! Może się zdarzyć, że doświadczycie przy tej okazji wyraźnej i trwałej przemiany, na co skrycie liczymy.

Miejsce: Warszawa

Termin: 8 października 2016 (sesje coachingowe) oraz 22 października 2016 (sesja zdjęciowa)

Rezerwacja i szczegóły: superbabkiteam@gmail.com

Ilość miejsc: 4 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Cena: 995 zł za osobę

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.